Serwis ładowarek i maszyn rolniczych

Wanicki Agro to autoryzowany partner marki Kramer na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego, oraz w rejonie kieleckim. Firma zapewnia nie tylko wieloletnie doświadczenie ekspertów, ale też innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dla agrobiznesu. W związku z tym, Wanicki Agro świadczy również usługi serwisowe dla ładowarek Kramer, a także maszyn rolniczych różnych marek.

Bogato wyposażone punkty serwisowe

Wanicki Agro dysponuje dwoma doskonale wyposażonymi punktami serwisowymi: w Sitańcu k. Zamościa oraz w Woli Piaseckiej k. Lublina, w których odbywają się:
– naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn Kramer, John Deere, Pottinger
– główne i bieżące naprawy maszyn rolniczych innych producentów
– naprawy skrzyń biegów, układów wtryskowych common rail, klimatyzacji i diagnostyki komputerowej
Zakłady serwisowe Wanicki Agro posiadają najnowsze narzędzia oraz urządzenia niezbędne do diagnostyki i naprawy pojazdów. Ponadto, w każdym z punktów znajduje się bogato wyposażony magazyn z częściami zamiennymi. To jednak nie koniec! Strategia rozwoju marki zakłada otwarcie kolejnych punktów serwisowych w niedalekiej przyszłości.

Naprawa maszyn w terenie

Kluczowymi wartościami dla marki Wanicki Agro  są: integralność, jakość, zaangażowanie i innowacyjność. W związku z tym, maszyny rolnicze są serwisowane nie tylko w punktach należących do Grupy Wanicki, ale również w terenie. Jest to możliwe dzięki flocie serwisowej, która umożliwia dojazd do Klienta 24/7.

Zakres usług punktów serwisowych Wanicki Agro

Serwis Wanicki Agro wykonuje naprawy:
– maszyn rolniczych (np. ciągników, kombajnów itd.)
– ładowarek teleskopowych
– skrzyń przekładniowych
– elementów hydrauliki siłowej
– silników spalinowych
– liczników, sterowników elektronicznych,

Ponadto, zakres usług obejmuje także nabijanie azotem akumulatorów hydrauliczno-gazowych oraz kompleksową obsługę układów klimatyzacji.

Masz jakieś pytanie?

Wyślij do nas wiadomość, a chętnie odpowiemy!

Naciśnij Ctrl i przewiń, by przybliżyć mapę
Przesuń mapę dwoma palcami
YouTube
YouTube
Instagram