WANICKI AGRO

Pełen bak rozwiązań, doświadczenia, możliwości

WANICKI AGRO

Wanicki Agro to autoryzowany dealer marki Kramer na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego, a także w rejonie kieleckim. Będąc najmłodszą spółką Grupy Wanicki, firma jednocześnie zapewnia wieloletnie doświadczenie ekspertów oraz pełny wachlarz możliwości w postaci innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań dla agrobiznesu i branży komunalnej.

Od ponad 5 lat firma Wanicki Agro aktywnie angażuje się w rozwój polskiego sektora agro i oferuje obsługę full-service w punktach zlokalizowanych w województwie lubelskim, mazowieckim i świętokrzystkim: w Pułankowicach, Sitańcu, Woli Piaseckiej, Janówku oraz Kostomłotach.
Wanicki Agro gwarantuje profesjonalną, kompleksową obsługę, świadcząc usługi w ramach trzech głównych filarów:
– sprzedaż nowych i używanych maszyn rolniczych
– sklep z częściami do maszyn rolniczych oraz akcesoriami http://czesci.wanicki.pl/
– autoryzowany serwis dostępny stacjonarnie i w terenie

Wanicki Agro działa 6 dni w tygodniu, zapewniając krótkie terminy oczekiwania na serwis oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Kramer- po bezpiecznej stronie

Firma Kramer to marka uznana na rynku od wielu lat, z bogatą tradycją i fundamentalną wartością: bezpieczeństwo.

Ładowarki Kramer to innowacyjne maszyny i bezpieczne pod każdym względem- wszystkie maszyny posiadają tryb czterech skrętnych kół oraz jednoczęściową ramę nośną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie rozwoju i produkcji ładowarek, są one idealnie dostosowane do potrzeb klientów. W celu spełnienia wymagań profesjonalnego rolnictwa pod względem usług i doradztwa, Kramer oferuje maszyny bezpośrednio w sieci sprzedaży branży rolniczej. Dzięki długiej historii i stałemu sukcesowi firma Kramer jest optymalnie przygotowana do przyszłych wyzwań, ponieważ przyszłość wymaga oryginalności.

Wanicki Agro i Kramer - współpraca, która gwarantuje niezawodne rozwiązania

Co łączy obie marki? Zarówno dla Kramer jak i dla Wanicki Agro kluczowymi wartościami są: bezpieczeństwo, jakość, zaangażowanie i innowacyjność. Wanicki Agro, będąc autoryzowanym partnerem marki Kramer na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego i świętokrzyskiego, dostarcza polskim rolnikom bezpieczne i idealnie dopasowane do potrzeb rozwiązania. Decydując się na ładowarki marki Kramer, wybierasz doświadczenie i innowacyjną moc firmy, które zapewniają bezpieczeństwo inwestycji i przyszłości.

Krótko mówiąc, z firmą Kramer jesteś zawsze po bezpiecznej stronie: „Kramer – on the safe side”

Masz jakieś pytanie?

Wyślij do nas wiadomość, a chętnie odpowiemy!

Naciśnij Ctrl i przewiń, by przybliżyć mapę
Przesuń mapę dwoma palcami

Kontakt z Działem Handlowym

Numer telefonu agro@wanicki.pl
YouTube
YouTube
Instagram